Det Samiske Nasjonalteatret Beaivváš
Bredbuktnesvn. 50 A
9520 Kautokeino/Guovdageaidnu
Norge

Tlf: +47 78 48 44 60
E-post

beaivvas(a)beaivvas.no

info(a)beaivvas.no

Org nr: 944 264 957

Besøksadresse: Kulturhuset, Bredbuktnesvn. 50 A

Ansatte

Teatersjef Rolf Degerlund rolf(a)beaivvas.no 78484461
Økonomisjef Kurt A Halvorsen kurt.halvorsen(a)beaivvas.no 78484462
Produsent Leif Isak E. Nilut leif.isak.nilut(a)beaivvas.no 78484463
Sekretær Britt Inga Vars britt.inga.vars(a)beaivvas.no 78484460
Tekniker Svein Egil Oskal svein.egil.oskal(a)beaivvas.no 78486849
Tekniker Olav Johan Eira olav.johan.eira(a)beaivvas.no 78486849
Tekniker Ole Thomas D. Nilut ole.thomas@beaivvas.no 78486849
Tekniker Jan Cato D. Nilut 78486849
Tekniker Bernt Roger Somby
Tekniker Sami Kultima
Informasjonsleder Brita Triumf brita.triumf(a)beaivvas.no 78484464
Digital- og nettansvarlig Aslak Mikal Mienna aslak.mikal.mienna(a)beaivvas.no
Inspisient Rawdna Carita Eira rawdna.carita.eira(a)beaivvas.no 78484469
Syer/duodjidesigner Ann Majbritt Eriksen ann.majbritt.eriksen(a)beaivvas.no 78486849
Syer Gerlinde Thiessen

Skuespillere og Musikere (faste og freelancere)

Egil Keskitalo
Mary Sarre
Iŋgor Ántte Áilu Gaup
Ingá Márjá Sarre
Anitta Suikkari
Anja Saiva Bongo Bjørnstad
Nils Henrik Buljo
Sarakka Gaup
Roger Ludvigsen
Svein Schultz
Jakop Janssønn

Designere og Dramatikere (frilansere)

Sven Henriksen Dramatiker
Mette Brantzeg Instruktør
Bernt Morten Bongo Lysdesigner
Elle Márjá Eira Komponist
Anne Berit Anti Kostymedesigner
Kerstin Andersson Grafisk designer
Per Heimly Fotograf