Sámi Nasunálateáhter Beaivváš
Govdavuohppenjárggaluodda 50 A
9520 Guovdageaidnu
Norga

Tlf: +47 78 48 44 60
E-poasta

beaivvas(a)beaivvas.no

info(a)beaivvas.no

Org nr: 944 264 957

Dáppe leat mii: Kulturviesus, Govdavuohppenjárggaluodda 50A

Bargit

Teáhterhoavda Rolf Degerlund rolf(a)beaivvas.no 78484461
Ekonomijahoavda Kurt A kurt.halvorsen(a)beaivvas.no 78484462
Buvttadeaddji Leif Isak E. Nilut leif.isak.nilut(a)beaivvas.no 78484463
Čálli Britt Inga Vars britt.inga.vars(a)beaivvas.no 78484460
Teknihkar Svein Egil Oskal svein.egil.oskal(a)beaivvas.no 78486849
Teknihkar Olav Johan Eira olav.johan.eira(a)beaivvas.no 78486849
Teknihkar Ole Thomas D. Nilut ole.thomas(a)beaivvas.no 78486849
Teknihkar Jan Cato D. Nilut 78486849
Teknihkar Bernt Roger Somby
Teknihkar Sami Kultima
Diehtojuohkinjođiheaddji Brita Triumf brita.triumf(a)beaivvas.no 78484464
Digitala- ja neahttaovddasvástideaddji Aslak Mikal Mienna aslak.mikal.mienna(a)beaivvas.no
Goziheaddji Rawdna Carita Eira rawdna.carita.eira(a)beaivvas.no 78484469
Goarru/Bivttasduodjehábmejeaddji Ann Majbritt Eriksen ann.majbritt.eriksen(a)beaivvas.no 78484469
Goarru Gerlinde Thiessen

Neavttárat ja Musihkarat (sihke bisttevaš ja freelancerat)

Egil Keskitalo
Mary Sarre
Iŋgor Ántte Áilu Gaup
Ingá Márjá Sarre
Anitta Suikkari
Anja Saiva Bongo Bjørnstad
Nils Henrik Buljo
Sarakka Gaup
Roger Ludvigsen
Svein Schultz
Jakop Janssønn

Hábmejeaddjit ja Dramatihkárat (freelancerat)

Sven Henriksen Čálli
Mette Brantzeg Bagadalli
Bernt Morten Bongo Čuovgahábmejeaddji
Elle Márjá Eira Šuokŋadahkki
Anne Berit Anti Bivttashábmejeaddji
Kerstin Andersson Gráfalaš hábmejeaddji
Per Heimly Govvejeaddji