Det Samiske Nasjonalteatret Beaivváš
Bredbuktnesvn. 50 A
9520 Kautokeino/Guovdageaidnu
Norge

Tlf: +47 78 48 44 60
E-post

beaivvas(a)beaivvas.no

info(a)beaivvas.no

Org nr: 944 264 957

Besøksadresse: Kulturhuset, Bredbuktnesvn. 50 A

Ansatte

Teatersjef Rolf Degerlund rolf(a)beaivvas.no 78484461
Økonomisjef Kurt A Halvorsen kurt.halvorsen(a)beaivvas.no 78484462
Produsent Leif Isak E. Nilut leif.isak.nilut(a)beaivvas.no 78484463
Sekretær Britt Inga Vars britt.inga.vars(a)beaivvas.no 78484460
Tekniker Svein Egil Oskal svein.egil.oskal(a)beaivvas.no
Tekniker Olav Johan Eira olav.johan.eira(a)beaivvas.no
Tekniker Ole Thomas D. Nilut ole.thomas@beaivvas.no
Tekniker Jan Cato D. Nilut
Tekniker Bernt Roger Somby
Tekniker Maria Therese R. Oskal
Informasjonsleder Brita Triumf brita.triumf(a)beaivvas.no 78484464
Digital- og nettansvarlig Aslak Mikal Mienna aslak.mikal.mienna(a)beaivvas.no
Inspisient Rawdna Carita Eira rawdna.carita.eira(a)beaivvas.no
Syer/duodjidesigner Ann Majbritt Eriksen ann.majbritt.eriksen(a)beaivvas.no
Rekvisitør Gerlinde Thiessen
Renholder Biret R. Länsman

Skuespillere og Musikere (faste og freelancere)

Egil Keskitalo
Mary Sarre
Iŋgor Ántte Áilu Gaup
Ingá Márjá Sarre
Anja Saiva Bongo Bjørnstad
Nils Henrik Buljo
Marte Fjellheim Sarre
Roger Ludvigsen
Anitta Suikkari
Eila Ballovara Varsi

Designere og Dramatikere (frilansere)

Kerstin Andersson Grafisk designer
Lars Göran Pettersson Dramatiker
Bård Lie Thorbjørnsen Instruktør, scenograf og kostymedesigner
Katrine Nedrejord Dramatiker
Jon Tombre Instruktør
Steinar Lohne Lysdesigner