Sámi Nasunálateáhter Beaivváš
Govdavuohppenjárggaluodda 50 A
9520 Guovdageaidnu
Norga

Tlf: +47 78 48 44 60
E-poasta

beaivvas@beaivvas.no

info@beaivvas.no

Org nr: 944 264 957

Dáppe leat mii: Kulturviesus, Govdavuohppenjárggaluodda 50A

Bargit

Teáhterhoavda Rolf Degerlund rolf@beaivvas.no 78484461
Ekonomijahoavda Anne Marie Turi anne.marie.turi@beaivvas.no 78484462
Buvttadeaddji Leif Isak E. Nilut leif.isak.nilut@beaivvas.no 78484463
Čálli Britt Inga Vars britt.inga.vars@beaivvas.no 78484460
Teknihkar Bernt Morten Bongo bernt.morten.bongo@beaivvas.no 78486849
Teknihkar Svein Egil Oskal svein.egil.oskal@beaivvas.no 78486849
Teknihkar Olav Johan Eira olav.johan.eira@beaivvas.no 78486849
Teknihkar Ole Thomas D. Nilut ole.thomas@beaivvas.no 78486849
Diehtojuohkinjođiheaddji Brita Triumf brita.triumf@beaivvas.no 78484464
Diehto- ja digitala ovddasvástideaddji Aslak Mikal Mienna aslak.mikal.mienna@beaivvas.no
Goziheaddji Rawdna Carita Eira rawdna.carita.eira@beaivvas.no 78484469
Gorru Ann Majbritt Eriksen ann.majbritt.eriksen@beaivvas.no 78484469

Neavttárat (sihke bisttevaš ja freelancerat)

Egil Keskitalo
Mary Sarre
Iŋgor Ántte Áilu Gaup
Ingá Márjá Sarre
Anitta Suikkari
Anja Saiva Bongo Bjørnstad
Nils Henrik Buljo